Bebeğime Neden Müslin Kumaş Kullanmalıyım?

Müslin %100 doğal pamuk ipliğinden üretilmektedir. Doğal yapısı ile yeni doğmuş bebeğinizin hassas cildine zarar vermez. Pürüzsüz ve nefes alan kumaşı sayesinde bebeğinizin cildini yazın güneşten, kışın soğuktan korur.

Anti-alerjen nefes alan kumaşı sayesinde bebeğinizin cildine zarar vermez.
%100 Doğal Müslin Set

Kullanım Kolaylığı sağlar.

Müslin seyrek dokunan bir kumaş olduğundan havayı geçiren nefes alan bir dokusu bulunmaktadır. Yüksek emme gücü sayesinde ıslandığında hızlıca kuruma özelliğine sahiptir. Kullanım alanı oldukça geniştir. Müslin örtünüzü; bebeğinizi kundaklamak, üstünü örtmek, kurulamak, oyun oynarken altına sermek, omuzunuza koyarak ağız bezi olarak ve puset üzerine güneşten korumak için kullanabilirsiniz.


Bebeğinizin Cilt Sağlığını Korur.

Müslin kumaş doğal elyaftan üretildiği için yapısı gereği Anti-alerjendir. Müslin kumaşlar; saf, yumuşak, dayanıklı, nefes alır, nazik ve kullanışlı olma özellikleriyle bebek ürünlerinde kullanılan en mükemmel dokumadır.


Sertifikalı Ürünlerdir.

Ürünlerimiz uluslararası güvenirlik ve ekolojik kalitede olup zararlı madde içermemektedir.

GOTS (Global Organik Tekstil Standart) sertifikasına sahiptir. Organik liflerden yapılan tekstil ürünleri için dünya çapında tanınmış bir sertifikadır. Ayrıca çevre dostu ve sosyal sorumluluk bilinciyle üretilen, zararlı maddelere karşı test edilmiş tekstil ürünleri için izlenebilir bir ürün etiketi olan OEKO-TEX® Sertifikası da bulunmaktadır.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör